Projektowanie 3D

Tym z Państwa którzy zdecydują się zrobić u nas zakupy, oferujemy usługę bezpłatnej wizualizacji łazienki*.

Projekt łazienki

Zdecydowanie największą część naszych klientów stanowią wzrokowcy, dlatego właśnie przed wykonaniem jakiegokolwiek projektu warto przeprowadzić wizualizację. Pozwoli ona na przedstawienie tego, jak będzie wyglądała łazienka po ewentualnym remoncie.

Dzięki projektowi masz szansę przyjrzeć się dokładnie, czy dany komplet płytek na pewno pasuje do wcześniejszej wizji oraz czy dobrze komponuje się z wybraną ceramiką łazienkową. Od lat zajmujemy się przygotowywaniem profesjonalnych projektów. Możemy zrobić je dla każdego klienta - wystarczy wysłać do nas zdjęcie rzutu łazienki, najlepiej z rozpisanymi wymiarami. Nasi graficy przygotują dokładną wizualizację, która będzie odpowiadać wyglądowi Twojej łazienki. Przy przesyłaniu zrzutu prosimy dopisać, jaki komplet płytek ma pojawić się w łazience. Dzięki temu będziemy w stanie stworzyć projekt, który pokaże, czy dany zestaw dobrze wkomponuje się w łazienkę. Na koniec otrzymasz od nas profesjonalnie przygotowaną wizualizację.

Projekt łazienkiProjekt łazienki

Po co przygotowuje się taki projekt?

Łazienka to miejsce, które dość łatwo można "zepsuć" nieodpowiednim urządzeniem wnętrza. Małe przestrzenie zwykle potrzebują określonej organizacji, by poruszanie się w nich było komfortowe dla wszystkich mieszkańców. W łazienkach często też nie ma okien, a więc i dziennego światła - trzeba zadbać o to, by były ono odpowiednio jasne i komfortowe. Płytki odgrywają tu dość dużą rolę. Dzięki nim można skutecznie rozjaśnić wnętrze lub… całkowicie je zepsuć. Wizualizacja uświadamia, jak będzie wyglądało pomieszczenie po remoncie. Dzięki temu zyskają Państwo pewność, że dany komplet płytek będzie idealnie pasował do pomieszczenia (lub wprost przeciwnie – w ten sposób zyska się szansę na wybranie korzystniejszego modelu). Polecamy skorzystanie z przygotowania projektu łazienki wszystkim, którzy nie mogą się zdecydować i nie mają pewności, czy dany odcień będzie pasował do wnętrza pomieszczenia w ich domu lub w mieszkaniu.

Sprawdź dlaczego warto przygotować projekt łazienki?


* - bezpłatna wizualizacja łazienki przy zakupach na kwotę minimalną 2000 zł brutto łącznie z płytkami