O nas

Z nami wyposażysz łazienkę

Salon łazienek BLU oferuje Państwu asortyment łazienkowy najwyższej jakości. W naszej ofercie można znaleźć m.in. ceramikę, a wśród niej umywalki, muszle, bidety, kompakty oraz zlewy. Ponadto zajmujemy się również sprzedażą kabin prysznicowych, wanien oraz baterii. Szeroki asortyment umożliwia wybór sprzętu dostosowanego do łazienki każdego klienta. Staramy się dbać o szczegóły i o urozmaicenie, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu różnorodną ceramikę łazienkową. Łączy ją jedna rzecz: wysoka jakość.


Ze względu na lata pracy, możemy pochwalić się naprawdę dużym doświadczeniem. Każdy klient w salonie łazienkowym BLU jest traktowany indywidualnie. Jeśli potrzebują Państwo fachowego doradztwa - chętnie pomożemy. Od lat doradzamy klientom i zawsze zyskujemy pozytywne opinie. Każda osoba, która odpowiedzi nasz salon, może być pewna, że otrzyma kompleksową odpowiedź na nurtujące ją pytania. Chętnie wesprzemy Państwa niezbędną wiedzą techniczną, by dzięki temu ułatwimy wybór odpowiednich urządzeń do łazienki. Zależy nam na tym, by każdy został obsłużony profesjonalnie. Działamy również wysyłkowo – jeśli nie mają Państwo możliwości, żeby przyjechać do sklepu osobiście, chętnie dostarczymy towar przez kuriera tak szybko, jak tylko to możliwe.

Salon łazienkowy BLU to profesjonalność, kompleksowość i doradztwo. Pomoc stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu klienci wracają do nas bardzo często, co jest dla nas powodem do dumy i satysfakcji z wykonanej pracy. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i zachęcamy do korzystania z naszych usług!
 • 400

  m2 Powierzchni sklepu

 • 15

  Lat doświadczenia

 • 1500

  Dostępnych produktów

Nasze zalety

 • Darmowa dostawa na terenie całej Polski od 1600 zł

 • Atrakcyjne promocje

Klienci o nas

 • Jedyny sklep, w którym zaproponowano mi pomoc i doradzono przy wyborze. Plus za duży wybór i bardzo szybką realizację zamówienia.

  Monika

 • Chcę podziękować za bardzo szybką dostawę mojego zamówienia ... Wasza firma świadczy usługi na najwyższym poziomie! Jestem bardzo zadowolony! Gorąco Was Polecam.

  Andrzej